/Files/images/CDocuments_and_Settingsarabochiy_stolnovaya_papka_2/школа фасад.jpg

Мальовниче село Морозівка. Рівними рядками стоять чепурні цегляні будинки. В центрі села знаходиться Морозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Морозівська школа була створена з метою ліквідації неписемності населення шляхом організації лікбезу в період з 1929 -1935р. Активним учасником і її організатором була Олександрова Лідія Сергіївна. До 1961 року вона була розміщена в чотирьох старих приміщеннях, розташованих в різних кінцях села. Так було через те, що в роки Великої Вітчизняної війни основне приміщення було зруйноване. І тільки через півтора десятка років колгосп " Червоноармієць" разом з батьками та дітьми побудували нову добротну школу. Директором на той час був Малишко Никифір Миколайович, а завпедом - Яцуненко Любов Петрівна.
На той час з вчителів працювали подружжя Віцькових, Діденко М.І., Цуприк Г.А., Рибас О.О., Бондаренко П.Г., Слабун Є.І., Колесник Т.П., Колесник Д.І., Бабенко І.Ф., Сильченко М.В., Скляров М.І., Ганжа В.Д.
В 1952 році було призначено нового директора Гопкало Л.В. Саме він розпочав будивництво нової школи. Першого вересня 1961 року в новій школі розпочався перший шкільний день урочистою лінійкою.
З 1972 по 1984 рік директором школи була Ганжа Валентина Дмитрівна. Під її керівництвом працював педагогічний колектив у складі: Кириченко Н.Т., Біляєвої Л.Л., Діденко М.І., Яцуненко Л.П., Коваленко В.А., Софієнко Б.В., Ковтун М.С., Бабенко І.Ф., Базилевської Т.О.
Починаючи з 1985 року і до цього часу директором є Чорнощок Ольга Василівна. Заступником директора з навчально-виховної роботи працює Писаревська Алла Олександрівна. На початку ХХІ століття школа переживає відродження. Це і побудова газової котельні, газифікація школи, комп’ютерізація класу, придбання шкільних меблів, мікроавтобуса.
І кожного вересня школа відкриває і буде відкривати свої гостинні двері першачкам...

Кiлькiсть переглядiв: 123